Dopravci: Zásilkovna  - Výdejní místa umožňují platit dobírky pouze platební kartou. Otevřené jsou pouze některé výdejny, ty zavřené Vám systém vůbec nenabídne.  Česká pošta většinou nechává balíky na poště, GLS doručuje. Zavedli jsme platbu převodem.

Pěstujeme šafrán v ČR

Zasadili jsme několik cibulek šafránu v několika oblastech České a Slovenské republiky. Zkoušíme, jak a zda vyrostou. To se ukáže na podzim, protože šafrán kvete na přelomu října a listopadu, kdy se také sklízí.

Jestli to bude na sklizeň v pravém slova smyslu, to netušíme, ale každopádně se jedná o zajímavý a originální experiment.

Další informace a reportáž o pěstování šafránu u nás vám dáme vědět, až šafrán pokvete, což bude koncem roku 2019.

"Když nám kolega sdělil, že hodlá pěstovat šafrán tady, uprostřed Evropy, tak jsme si všichni klepali na čelo . No a uběhl rok a půl a on nám včera donesl tuto náruč "To je pro vás, milé kolegyně". Takže klobouk dolů, šafránu se daří a teď je období sklizně. Toto je část úrody z okolí Bratislavy "

Safran z Bratislavy

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.