Šafránový čaj černý

 
Akce
  • 1 z 2
 

» Balení obsahuje celkem 1 gram šafránu a kvalitní černý čaj.

» 24 extra zabalených nálevových sáčků v papíru. Nálevové sáčky jsou nutné pro zachování stejného poměru čaje a šafránu pro každou porci nápoje.

» Složení: černý čaj (97,5%), šafrán (2,5%)

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 299 Kč
Ušetříte 50 Kč (–16 %)
249 Kč
Kód produktu 07
Kategorie Čaje
Položka byla vyprodána...
 

Černý čaj se šafránem - popis produktu:

Lahodný černý čaj z Íránu s tím nejlepším šafránem. Čaj je balen v jednotlivě balených nálevových sáčcích tak, aby šafrán byl rovnoměrně rozdělen. Balení obsahuje 24 sáčků čaje. Sáček čaje vložte do šálku (200-500ml), zalijte vroucí vodou a nechte louhovat dle chuti cca 2-5 minut. 

 

Co je šafránový čaj?

Šafránový čaj je velmi příjemný nápoj. Byl oblíben už Egypťany, Římany i Řeky a používal se v lidové medicíně. Šafrán je část květu, která zachycuje pyl, je to jasně červená část rostliny, která se sbírá pro svoje chuťové a aromatické vlastnosti. Šafrán je koření a jeho přidáním do černého čaje získáváme vysoce kvalitní a lahodný nápoj. Pokud preferujete sladší chuť, můžete přidat cukr nebo med.

 

Jaký je přínos šafránového čaje?

Pití šafránového čaje každý den má pozitivní vliv na vaše celkové zdraví. Šafrán jako koření můžete nalézt v mnoha různých potravinách a bylinných doplňcích. Můžete ho užít s horkou vodou jako výluh, anebo právě v nálevových sáčcích. Jednotlivě balené sáčky zaručí rovnoměrný obsah šafránu v každém šálku.

 

Složení: černý čaj (97,5%), šafrán (2,5%) 

Vyrobeno v Íránu.