Omlouváme se, ale momentálně není možné objednávat na našem eshopu.

Šafránový čaj černý

 
Akce
  • 1 z 2
 

Kvalitní černý čaj a prvotřídní šafrán, jednotlivé nálevové sáčky pro zachování stejného poměru čaje a šafránu pro každý sáček.

Krabička obsahuje 24 extra zabalených nálevových sáčků v papíru

Složení: černý čaj (97,5%), šafrán (2,5%)

Dostupnost Nedostupné. Omlouváme se, ale momentálně není možné objednávat na našem eshopu.
Běžná cena 299 Kč
Ušetříte 77 Kč (–26 %)
222 Kč
Kód produktu 65
Kategorie Šafránové a jiné čaje
 

Černý čaj se šafránem - popis produktu:

Lahodný černý čaj z Íránu s tím nejlepším šafránem. Čaj je balen v jednotlivě balených nálevových sáčcích tak, aby šafrán byl rovnoměrně rozdělen. Balení obsahuje 24 sáčků čaje. Sáček čaje vložte do šálku (200-500ml), zalijte vroucí vodou a nechte louhovat dle chuti cca 2-5 minut. 

 

Co je šafránový čaj?

Šafránový čaj je velmi příjemný nápoj. Byl oblíben už Egypťany, Římany i Řeky a používal se v lidové medicíně. Šafrán je část květu, která zachycuje pyl, je to jasně červená část rostliny, která se sbírá pro svoje chuťové a aromatické vlastnosti. Šafrán je koření a jeho přidáním do černého čaje získáváme vysoce kvalitní a lahodný nápoj. Pokud preferujete sladší chuť, můžete přidat cukr nebo med.

 

Jaký je přínos šafránového čaje?

Pití šafránového čaje každý den má pozitivní vliv na vaše celkové zdraví. Šafrán jako koření můžete nalézt v mnoha různých potravinách a bylinných doplňcích. Můžete ho užít s horkou vodou jako výluh, anebo právě v nálevových sáčcích. Jednotlivě balené sáčky zaručí rovnoměrný obsah šafránu v každém šálku.

 

Složení: černý čaj (97,5%), šafrán (2,5%) 

Vyrobeno v Íránu.