Dopravci: Zásilkovna  - Výdejní místa umožňují platit dobírky pouze platební kartou. Otevřené jsou pouze některé výdejny, ty zavřené Vám systém vůbec nenabídne.  Česká pošta většinou nechává balíky na poště, GLS doručuje. Zavedli jsme platbu převodem.

Velkoobchod

- Dodáváme veškerý sortiment uvedený na tomto e-shopu také do prodejen, distribučním společnostem a velkoobchodům. Mezi našimi zákazníky jsou také gastronomické provozy a restaurace.

- Pokud provozujete maloobchod / velkoobchod nebo podnikáte a chcete prodávat naše produkty, pak nás kontaktujte a my Vám zašleme speciální ceník.

- Díky osobním kontaktům na dodavatele šafránu z oblasti Persie, šafránového čaje a kontaktům s výrobci v České republice, můžeme zadat výrobu speciálních produktů pro Vás, nebo přizpůsobit obal pro Vaše účely.


- Nabízíme vždy vysoce kvalitní výrobky za ty nejlepší ceny. Na požádání nabízíme také kompletní servis, včetně obalu.


- Snažíme se být vždy o krok vpřed , abychom vám mohli nabídnout nejnovější trendy a produkty. Působíme mezinárodně, po celém světě, a to díky osobním kontaktům s našimi partnery.


Neváhejte nás kontaktovat s nezávazným dotazem na info@safranovyobchod.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.